Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerin en çok tercih ettiği kokular , Erkeklerin Tercih Ettiği Koku , erkekler hangi kokuyu tercih ediyor , Erkeklerin en çok tercih ettiği kokular ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkeklerin en çok tercih ettiği kokular, Erkeklerin Tercih Ettiği Koku, erkekler hangi kokuyu tercih ediyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkeklerin en çok tercih ettiği kokular, Erkeklerin Tercih Ettiği Koku, erkekler hangi kokuyu tercih ediyor, Erkeklerin en çok tercih ettiği kokular, Erkeklerin Tercih Ettiği Koku, erkekler hangi koku


  Erkeklerin en çok tercih ettiği bakım ürünlerinin başında parfümler geliyor. Peki erkekler hangi tür kokuları tercih ediyor?
  Erkeklerin en çok tercih ettiği kokuların başında okyanus özleri odunsu ve ağaçsı kokular geliyor. Bu iki özü karıştırarak baharatsı notalarla süsleyen markalar ise en favori erkek parfümleri arasında gösteriliyor.
  Bilinen bir gerçek daha var. Erkeklerin çoğu parfümünü değiştirmekten hoşlanmıyor. 17-28 yaş arası erkekler yeni şeyleri denemeyi sevdiğinden parfüm değiştirmeyi tercih etse de 28 yaş ve üstü erkekler kullandıkları kokuyla kendilerinin özdeşleşmesini istiyor.


  Özellikle orta yaş ve üstü erkekler kendi kullandıkları parfüm tıraş losyonu ve deodorant dışında hiçbirşey kullanmamakta ısrar ediyor. Senelerdir alıştığı "kendi kokusunu" bulamadığı ya da değiştirdiği zaman rahatsızlık duyabiliyor.


  Orta yaş ve üstü erkeklerin bu hissi duymasının sebebi; senelerdir kullandıkları parfümün alışkanlıktan da öte bir yaşam tarzı haline gelmesi.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bugün İnsanlar İletişim Kurarken Neden Mektubu Daha Az Tercih Ediyor Açıklayın
 3. Anadolu Tarih Boyunca İnsanların Tercih Ettiği Bir Coğrafya Olmuştur
 4. en çok tercih edilen meslekler ve tercih edilme nedenleri
 5. Erkekler Neden Konuşmaz,Erkekler Neden Susmayı Tercih Ediyor?
 6. Hangi suyu tercih ediyorsunuz?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş