Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kiğılı 2018 Erkek Giyim Modelleri Takım elbise üreticileri arasında yıllardır marka olmayı başarmış ve bunu tarzıyla da bütünleştirmeye başaran Kiğılı , 2018 erkek koleksiyonunu tanıttı.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kiğılı Erkek Giyim Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kiğılı 2018 Erkek Giyim Modelleri
  Takım elbise üreticileri arasında yıllardır marka olmayı başarmış ve bunu tarzıyla da bütünleştirmeye başaran Kiğılı, 2018 erkek koleksiyonunu tanıttı.

  Renk konusunda sınır tanımayan üretici, açık tonlardan koyu tonlara kadar koleksiyonunda birçok renge yer veriyor. Kesim konusunda da değişik varyasyonlara sahip koleksiyon içerisinde spor modellerden, klasik kesimlere kadar birçok model mevcut. Özellikle yün içerikli kumaşlardan oluşan modeller bu koleksiyonda daha da göze çarpıyor.
  Kiğılı Takım Elbise Modelleri


  Eskinin modası haline gelmiş kırçıllı kumaşlar son dönemlerde moda haline gelmekle birlikte, bu kışın da koleksiyonlarına birçok üretici tarafından katılmaya başlandı.

  Sportif modeller arasında açık renklerin yoğunluğu daha fazla. Birçok model belli belirsiz karelerle süslenmiş. Bu, elbisenin ciddiyet dengesini bozmazken, daha genç kesime hitap edecek kadar da sportif durmayı amaçlamış.
  2018 Kiğılı Kış koleksiyonuna baktığımızda kahvenin her türlü tonunu görebiliyoruz. Renk tonları arasındaki geçişler çok yumuşak kalırken, değişik modeller arasındaki fark kumaş türüyle sağlanıyor. Kış koleksiyonlarında görmeye alışık olduğumuz monoton hava, Kiğılı’nın 2018 koleksiyonuyla sağladığı renk ve desen çeşitliliğiyle yerini daha sportif bir koleksiyona bırakıyor.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Kiğılı erkek mont ve kaban modelleri 2018, Kiğılı erkek giyimi,Kiğılı kolleksiyonu
 3. 2018 Erkek Modası, Erkek Giyim Modelleri Tween
 4. 2018 Kaliteli Erkek Çocuk Giyim Modelleri, Çocukların Şık Modası,Dolce Gabbana erkek çocuk
 5. 2018 LTB Jeans bay spor giyim modelleri, Erkek Spor Giyim Modelleri, Erkeklere Özel Spor G
 6. Erkeklerde Vücuda Uygun Giyim Önerileri, Erkek Giyim Önerileri, Erkeklerin Boy Ve Kilosuna
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş