Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bakımlı Erkekler , erkekler Eşleriyle Kalıcı Makyaj Yaptırıyor Erkekler bakım konusunda kadın ları geride bıraktı Kalıcı makyaj merkezi Long Time Liner’ın direktörü Şebnem Kızıltaş “Erkekler

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bakımlı Erkekler,erkekler Eşleriyle Kalıcı Makyaj Yaptırıyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bakımlı Erkekler,erkekler Eşleriyle Kalıcı Makyaj Yaptırıyor


  Erkekler bakım konusunda kadınları geride bıraktı

  Kalıcı makyaj merkezi Long Time Liner’ın direktörü Şebnem Kızıltaş “Erkekler artık makyaj yaptırmaya eşleriyle birlikte geliyor. Daha yakışıklı olmak için zamanla dökülen kaşlarına ve göz bölgelerine makyaj yaptırıyorlar” diyor.
  Vatan'ın haberine göre, modern erkekler bakımlı ve daha zarif olmayı benimsedi. Metroseksüel, überseksüel gibi kavramlar sağolsun yıllardır, birçoğu manikür yaptırıyor, saçlarına şekil veriyor, saçlarını boyuyor, estetik yaptırmaktan çekinmiyor. Şimdi de kalıcı makyaj yaptırmaya başladılar. Almanya, İsviçre Fransa ve İspanya’dan sonra İstanbul’a bu uygulamayı getiren Conture Make Up markası Long Time Liner’ın direktörü Şebnem Kızıltaş, sadece yoğun çalışma hayatından dolayı makyaj yapmaya vakit bulamayan kadınların değil, kadınların ilgisini çekmek isteyen erkeklerin de merkezlerine geldiğini söylüyor.
  Kızıltaş “Kadınlar kalıcı makyajdan sonra yüzlerindeki değişimden mutlu bir şekilde ayrılıyorlar. Ardından ikinci seansa geldiklerinde yanlarında eşleri de oluyor. Onlar da güzel görünmek istiyor ama herkes çok rahat değil. Bazıları utana sıkıla bize geliyor. Randevularını da özellikle geç saatlere alıyor” diyor. Erkekler genellikle kaş ve göz bölgelerine kalıcı makyaj yaptırıyor. Azalan ve dökülen kaşlarından sıkılanlar, yüzlerinde asimetrik problemi olanlar kalıcı makyajı tercih ediyor.
  Tamamen medikal cihazla ve doğal pigmentlerle yapılan “Conture make-up” uygulaması kaş, dudak, göz altı ve göz üstü bölgelerine uygulanıyor. Sadece çizim zaman alıyor. Uygulama yaklaşık bir saat sürüyor, iki seansta da tamamlanıyor. Gelişmiş kozmetik ve doğal pigment tekniği olan conture make-up; dövme, lazer ya da ameliyatla gerçekleştirilen makyaj tekniklerinden farklı olarak, anesteziye gerek duyulmadan acısız uygulanabilen basit bir yöntem. Lokal bir uyuşturucu kullanılıyor. Kaş kaldırmak biraz sızı veriyor, dayanılmayacak kadar bir ağrısı yok. Kanama gibi bir durum da söz konusu değil. Yani öğlen arasında makyaj yaptırıp çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu teknik, cildin üst tabakasına uygulandığı için, iki yıllık doğal yenilenme sonrasında tamamen kayboluyor. Yani değişen makyaj trenlerinden hiçbir şekilde geri kalmıyorsunuz. Kızıltaş “İnsanların daha sonradan sıkılmamaları için uygulama öncesi suratlarında çizim yapıyoruz. Vücuda ilk yaptığınız işlem 15 gün sonra kayboluyor. Eğer bu süreç içerisinde makyajı benimsiyorsanız ikinciyi yapıyoruz ” diyor.

  BU SENENİN TRENDİ GÖZLERDE İNCE SÜRME
  Kalıcı makyaj uygulamasını sanat dünyası ve üst düzey yöneticiler daha fazla tercih ediyor. 18’inden 80’nine birçok yaş grubundandan insan kalıcı makyajı tercin ediyor. Kadınlar için kalıcı makyajda trend dudaklarda parlatıcılar, pembe tonları ve gözlerde ince sürmeler. Fiyatlar; kaş 570 Euro, üst göz çizgisi 390 Euro, alt göz çizgisi 390 Euro ve dudak 1020 Euro. Bu arada kişi aynı gün içinde bütün uygulamaları yaptırabiliyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Erkekler evlilikten neler bekler, Erkeklerin Evlilik Beklentileri, erkekler Kadınlardan Ne
 3. Erkekler için en güzel sözler, erkekler hakkında güzel sözler,erkekler üzerine sözler
 4. Erkekler için diyet,Erkekler icin zayıflama diyeti,Erkekler icin zayıflama programı
 5. Erkeklerde Depresyon Belirtileri, Erkekler Depresyona Kadınlardan daha çok yakalanıyor, er
 6. Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş