Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bose Ses Sistem leri 3·2·1™ GSX DVD ev eğlence sistem i En gelişmiş 3·2·1™ ev eğlence sistem imiz , CD'lerinizi 200 saate kadar dijital olarak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bose Ses Sistemleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bose Ses Sistemleri


  3·2·1™ GSX DVD ev eğlence sistemi
  En gelişmiş 3·2·1™ ev eğlence sistemimiz, CD'lerinizi 200 saate kadar dijital olarak depolar ve size kolaylıkla mükemmel bir ev eğlence sistemine sahip olmanızı sağlar. Beş hoparlörden oluşan bir sistemden bekleyeceğiniz performansın çok daha fazlasıyla ev sineması sesi sağlayan iki adet gelişmiş GEMSTONE® hoparlörüne ve bir ACOUSTIMASS® modülüne sahiptir
  Genel bakış
  BOSE® 3·2·1™ GSX DVD ev eğlence sistemi az ekipmanla müziğin ve filmlerin keyfini çıkarmanın bütünsel – ve kolay – bir yoludur. İki adet GEMSTONE® hoparlör ve gizlenebilir bir ACOUSTIMASS® modülü size, geleneksel bir beş kanallı hoparlör sisteminin sunduğuna yakın bir sinema sesi deneyimi verir. Ancak şöyle bir farka sahiptir: Odanızın orasından veya burasından bir sürü kablo geçmez. Ve 200 saate kadar müziği çok yönlü medya merkezinde dijital olarak depolayarak CD yığınından tasarruf edersiniz. Kullanımı kolay bir evrensel kumanda, depolanan müziklerinize tek tuşla erişim sağlar ve sisteminize ekli pek çok eğlence cihazını idare eder.

  Ev sineması basitleştirildi.

  Ev sineması deneyimi keyfi. Daha az hoparlör ve kablonun basitliği. Bu fikirler birliği 3·2·1™ GSX DVD sistemi ile realize edildi. İki adet kompakt GEMSTONE®; hoparlör televizyonunuzun yanındadır, ancak arka hoparlörlerden gelebilecek gerçekçi efektleri canlandırırlar. Gizlenebilir bir ACOUSTIMASS® modülü empatik alçak notaları sağlarken, köşede, görüş alanınızın dışında düşük profili korurlar.

  Odanız içinde kayan saf BOSE® sesini vermek için patentli TrueSpace® dijital işlem devresi ile uyum içinde çalışır. Ama arka veya orta hoparlör olmadığından, odanızın arka kısmında da kablo ağı bulunmaz.

  Müzik kolay hale getirildi.

  Az ekipman ve az yığın isterseniz, biriktirilmiş ama hantal olmayan CD koleksiyonumuza bayılacaksınız. 3·2·1™ GSX sistemi dijital olarak 200 saate kadar müzik depolar ve organize eder. uMusic® akılllı (playback) müzik sistemi "Özel DJ'iniz" aslında sizin müziğinizi dinler ve tercihlerinizden öğrenerek sevdiğiniz parçaları seçer. CD aramaya veya hangisini dinleyeceğinizi karar vermeye çalışmaya son. Ruh halinize göre, uMusic®; sistemi sadece dinlemek istediğiniz şarkıları çalar.

  Medyanız için zarif bir ev.

  Özel medya merkezi, dijital olarak depolanmış CD'leriniz yanında, bugünün pek çok popüler ses ve görüntü içeriğini oynatır. DVD/CD oynatıcı, AM/FM radyo ve üç ek kaynak için girişe sahiptir. Ve tasarımı ile pek çok plazma/LCD televizyona uyum sağlar.

  3·2·1™ GSX sistemi, surround sistemi öncesinde kaydedilmiş klasik filmleri ve TV programlarını canlandırır. Anahtar, eskileri titreşimli, odayı dolduran seslere dönüştüren patentli VIDEOSTAGE® 5 kodlama devresidir.

  Basitleştirilmiş kurulum
  Sisteminizi kurmak için yalnızca 3 adet kabloya bir adet güç kablosuna ihtiyacınız var – aşama aşama yol gösteren bir DVD süreç boyunca ilerler. Daha az ekipman ile, odanızı kablo demetleri ile doldurmadan, sisteminiz dekorunuzla kolayca uyum sağlar.

  Doyurucu ses deneyimi
  TrueSpace® dijital işlemcisi, güçlü GEMSTONE® hoparlörler ile birleşerek yalnızca iki adet görünür hoparlör ve gizlenebilir bir ACOUSTIMASS® modülünden doyurucu bir ev sineması deneyimi sunar.

  Evrensel enfaruj uzaktan kumanda
  Bu kullanımı kolay, programlanabilir evrensel uzaktan kumanda, 3·2·1™ sisteminizle birlikte televizyonunuza, görüntü kaynağınıza (mesela, kablolu kutusu ya da uydu alıcısı) ve ev eğlence sisteminizin büyük bir kısmına kumanda etmenizi sağlar. Enfraruj (kızılötesi) ışın kullanılır.

  Zarif medya merkezi
  Zarif medya merkezi, CD koleksiyonunuzdan 200 saate kadarlık müziği dijital olarak depolar. Ayrıca bir DVD/CD oynatıcı ve AM/FM radyo barındırır.

  Özellikler
  ACOUSTIMASS® modülü
  BOSE® tarafından üretilen bu yenilikçi teknolojide, sinema ses ve efektlerini daha geniş bir aralıkta sunmak için küçük hoparlörler kullanılmaktadır. ABD patentli BOSE® tasarımı, duyulabilir ses bozukluğu olmaksızın tüm kanallar için düşük frekanslar üretir. Modül, bir perde veya sandalye arkasına yerleştirildiğinde, tüm ses sanki daha büyük bir setten geliyormuş gibi gelir.

  Aktif elektronik ayarlama
  Bütün frekanslarda ses çıkışını dengeler ve tüm ses dilimlerinde doğal ses tonu dengesi ve netlik sağlar.

  Bileşik sistem tasarımı
  Her bir bileşenin - hoparlörler ve elektronik aletler - birbiri ile uyum içerisinde çalışmasını sağlayarak, klasik sistemlerin erişemeyeceği performans ve basitliği sunarlar.

  BOSE® bağlantısı
  BOSE® bağlantısı tam 14 farklı odada - hatta dışarıda - bulunan BOSE ürünlerini birleştiren ve LIFESTYLE® DVD ev eğlence sisteminden faydalanmanızı sağlayan patentli bir teknolojidir. BOSE® bağlantısı sayesinde, klasik sistemlerin, farklı odalardaki ses sistemlerini bağlamaya dönük, bir bölgedeki iki odanın sadece aynı ses çıkışını paylaşabildiği "bölge" yaklaşımından çok daha büyük bir esneklik elde edersiniz. BOSE® bağlantısına sahip bir odada Lifestyle medya merkezinden gelen iki farklı ses akışından birisini seçebilirsiniz – mesela bir ses akışı sizin CD koleksiyonunuzun kayıtlı olduğu uMusic® sisteminden gelirken, diğer ses akışı FM radyodan ya da televizyon gibi bağlı bir kaynaktan da gelebilir. Hangi ses kaynağını seçerseniz seçin ve dinlediğiniz her ne olursa olsun, LIFESTYLE® sisteminin bağımsız ses kapatma ve açma/kapatma kumandasından yararlanabilirsiniz.

  Uyumlu bir LIFESTYLE® sistemine bağlantıya izin verir. Bu sayede; DVD sisteminiz, bütün bir ev eğlence ağının parçası olabilir.

  Digital Dynamic Range® hoparlör teknolojisi
  Düşük volümlerde dahi yumuşak sesleri (özellikle diyalogları) duymanızı ve aynı zamanda özel efektlerin etkisininde yitirilmeden verilmesini sağlar.

  Dijital 5.1 kod çözücü
  5.1-kodlu DVD'ler, DBS veya HDTV'den geliştirilmiş gerçeklik sağlar.

  Evrensel enfaruj uzaktan kumanda
  Bu kullanımı kolay, programlanabilir evrensel uzaktan kumanda, 3·2·1™ sisteminizle birlikte televizyonunuza, görüntü kaynağınıza (mesela, kablolu kutusu ya da uydu alıcısı) ve ev eğlence sisteminizin büyük bir kısmına kumanda etmenizi sağlar. Enfraruj (kızılötesi) ışın kullanılır.

  GEMSTONE® hoparlör
  TrueSpace® dijital işlem devresi ile birlikte bu iki adet özel tasarım hoparlör, ev sineması sesinde derinlik ve performans sağlar. Ayrıca, özgün 3•2•1™ sistemi hoparlörlerinden %50 daha küçüktürler ve ev dekorunuza uyum sağlarlar.

  Medya merkezi
  Şık, zarif dizayn edilmiş medya merkezi, bir DVD/CD oynatıcı, AM/FM radyo ve ek kaynaklar için üç girişe sahiptir. Ekipman fazlalığı olmaksızın film, müzik ve TV'nizin ev sineması sesinin keyfini çıkarın.

  Neodmiyum demirli bor mıknatısı
  Güçlü bir manyetik alan sağlayarak, sesi minik bir dönüştürücüden üretir ve son derecede küçük bir hoparlörden yüksek seviyede performans alınmasını sağlar.

  Özgün patentli TrueSpace® teknolojisi
  Sadece iki adet görünür hoparlör ve gizlenebilen bir ACOUSTIMASS® modülü ile güçlü merkezi görüntü ile birlikte geniş, çok-kanallı ses deneyimi sağlayan özgün BOSE® teknolojisi.

  uMusic® akılllı (playback) müzik sistemi "Özel DJ'iniz"
  Bu özgün patentli sistem, medya merkezinde binlerce şarkıyı dijital olarak saklayarak, sizi karmakarışık bir CD koleksiyonunu düzenlemekten kurtarır. uMusic® sistemi aslında sizin müziğinizi dinler ve tercihlerinizden öğrenerek sevdiğiniz parçaları seçer. Menü yok, çalma listesi yok, bilgisayar yok.

  Teknik Özellikler
  3 ses girişi (3 analog, 3 koaxiel dijital, 1 optik dijital)

  2 video pass-through girişi (composite ve S-video)

  Video output for TV (composite, S-video, ve component)

  Boyutlar (Y x G x D) • Ağırlık:

  Media merkez orta • 8,3 x 34,9 x 25,4cm • 3kg

  Uzaktan kumanda • 3 x 6,5 x 22,9cm

  GEMSTONE® hoparlör • 6,4 x 14 x 10,5cm • 0,45kg her biri

  ACOUSTIMASS® modülü • 36,7 x 22,2 x 48,5cm • 10,6kg

  Kutu İçeriği

  ACOUSTIMASS® modülü
  Media merkez orta
  2 hoparlör
  3·2·1™ system Evrensel Uzaktan kumanda
  Setup DVD
  Anten ayağı
  Stereo kablosu
  Video kablosu
  Hoparlör kablosu
  Modül kablosu
  ACOUSTIMASS® modülü için lastik ayak
  Hoparlör için lastik ayak
  Pil
  AM anten
  FM anten
  230V Elektrik Kablosu
  Montaj kılavuzu

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Minerallerin kristal sistemleri
 3. Endorphin Sistemleri
 4. İskelet Ve Kas Sistemleri
 5. Hayvanlar ve üreme sistemleri
 6. Iskelet Sistemleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Bose Ses Sistemleri ile ilgili bilgiler için teşekkür ederim 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş