Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İlköğretim Haftası İle İlgili Program Akışı Sayın ………………………………………………………… 2……/2…… Eğitim Öğretim Yılı …………………………… Okulu İlköğretim Haftası Kutlama Program ına Hoş Gel din iz. 1. Başta

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İlköğretim Haftası İle İlgili Program Akışı

  Sponsorlu Bağlantılar
  İlköğretim Haftası İle İlgili Program Akışı

  Sayın ………………………………………………………… 2……/2…… Eğitim Öğretim Yılı …………………………… Okulu İlköğretim Haftası Kutlama Programına Hoş Geldiniz.  1. Başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ile Şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulacak ve ardından Öğretmenimiz ……………………………’in eşliğinde İstiklal Marşı okunacaktır.  2. ……………………………’i Andımızı okuması için buraya davet ediyoruz.  3. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmak üzere okul müdürümüz …………………………… ’ı buraya davet ediyoruz.  4. ……………………………’i “İLKÖĞRETİM HAFTASI” adlı şiirini okuması için buraya davet ediyoruz.  5. Şimdi de ……………………. öğretmenimiz ………………………………...’i İlköğretim Haftası’yla ilgili konuşmasını yapmak üzere buraya davet ediyoruz.  6. ……………………………’i “BAYRAĞIM” adlı şiirini okuması için buraya davet ediyoruz.  7. Günün anlamını ve coşkusunu anlatan öğrenci konuşmasını yapmak üzere arkadaşımız ……………………………’i buraya davet ediyoruz.  8. ……………………………’i “BİRİCİK ÖĞRETMENİM” adlı şiirini okuması için buraya davet ediyoruz.  9. Okulumuza yeni başlayan 1. sınıftaki arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor ve 1. Sınıfa başlayan kardeşlerimizle birlikte sınıf öğretmenlerini buraya davet ediyorum.

  1. Sınıflar adına “Hoş Geldiniz Çiçeği”ni kendilerine vermek üzere 8. Sınıf öğrencilerini temsilen arkadaşımız ……………………………’i buraya davet ediyorum.  10. Okulun 1. sınıfına başladığımız o ilk günlerde hepimizin içini bir coşku sarmıştır. Bir arkadaşımızın başından geçen ilk günün anısını okuması için ……………………………’i buraya davet ediyoruz.  11. Şimdi de arkadaşımız ……………………………’i “BAŞÖĞRETMEN” adlı şiirini okuması için buraya davet ediyoruz.  12. ……………………………’i okulumuzla ilgili bilgi vermesi için buraya davet ediyoruz.  13. ……………………………’i “TÜRKİYEMİZ” adlı şiirini okuması için buraya davet ediyoruz.  Törenimize katıldığınız için hepinize teşekkür eder, yeni eğitim öğretim yılının bizlere ve tüm öğretmenlerimize hayırlı ve yararlı olmasını dilerim.  Saygılarımla.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Okuma Bayramıyla İlgili Program Akışı
 3. Orman Haftasıyla İlgili Yeni Program Akışı
 4. Orman Haftası İle İlgili Program Akışı
 5. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günüyle İlgili Program Akışı
 6. 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü İle İlgili Program Akışı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş