Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Singapur gezisinde nereleri mutlaka görmeliyiz? Singapur , bir ada şehri olan Singapur ve 57 ufak adadan oluşan oldukça küçük bir ada ülkesidir. Malezya ile Endonezya'ya

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Singapur gezisinde nereleri mutlaka görmeliyiz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Singapur gezisinde nereleri mutlaka görmeliyiz?

  Singapur, bir ada şehri olan Singapur ve 57 ufak adadan oluşan oldukça küçük bir ada ülkesidir. Malezya ile Endonezya'ya komşudur.


  Ülkenin önemli turistik noktalarını görebileceğiniz bir gezi için üç günlük süre yeterli. Tek değil paket turlarla gezmeniz önerilir.


  Singapur adaları, köyleri, bahçeleri, parkları, vahşi hayvan türlerinin gözlenebileceği alanları ile tam bir doğa cenneti. Aynı zamanda alışveriş ve eğlence seçenekleri de oldukça bol.  Eğlence hayatını sevenler Sentosa Adası’na uğramalı. Buradaki Butterfly Park’ta göz alıcı kelebek ve böcek türleriyle karışılaşacaksınız. Dünyanın en büyük akvaryumu Underwater World de bu adada bulunuyor.  Little India ve Chinatown bölgelerininin her birine birkaç saat ayırıp tapınak ve camileri mutlaka incelemelisiniz. Nehir kıyısındaki Quays bölgesi de şık restoranları, yerel yemekleri, çeşitli aktiviteleri ile gece hayatını sevenler için önemli duraklardan biri.  Gezinizde orkide bahçelerini gezmeyi ve gece safarisine katılmayı sakın ihmal etmeyin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Budapeşte tatilinde nereleri görmeliyiz?
 3. Florida tatilinde nereleri görmeliyiz?
 4. Moskova gezisinde nereleri mutlaka görmeliyiz?
 5. Beyrut gezisinde nereleri mutlaka görmeliyiz?
 6. Antakya (Hatay) gezisinde nereleri mutlaka görmelisiniz?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş