Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Deniz Otoyolları Projesi Nedir - Deniz Otoyolları Projesi Hakkında Deniz Otoyolları Projesi” Avrupa Birliği bağlantılı ulaştırma ağlarının geliştirilmesi , deniz taşımacılığında yaşanabilecek yoğunluğun ve karışıklığın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Deniz Otoyolları Projesi Nedir - Deniz Otoyolları Projesi Hakkında

  Sponsorlu Bağlantılar
  Deniz Otoyolları Projesi Nedir - Deniz Otoyolları Projesi Hakkında  Deniz Otoyolları Projesi” Avrupa Birliği bağlantılı ulaştırma ağlarının geliştirilmesi, deniz taşımacılığında yaşanabilecek yoğunluğun ve karışıklığın azaltılması, etkin ve hızlı Intermodal yük taşımacılığı aracılığı ile Akdeniz ülkeleri arasında ekonomik entegrasyonun sağlanması amacıyla, Avrupa Birliği Komisyonu’nun 2004 yılında yayınladığı Beyaz Kitap’ta bir konsept olarak ifade edilmiş ve 2006 yılında başlatılmıştır. Proje, Avrupa’yı çevreleyecek şekilde; Baltık Denizi’ni, Kuzey Denizi’ni, Batı Akdeniz ile Atlantik tarafını ve Doğu Akdenizi kapsamaktadır. İleriki süreçte Karadeniz’in de dahil olma durumu vardır. Konum itibariyle de Ülkemiz Proje kapsamındaki çalışmaları takip etmektedir.
  Projenin amaçlarından biri; proje kapsamına alınan limanlarda uluslararası denizcilik kurallarının, özellikle emniyet ve güvenlik konularında, en etkili biçimde uygulanabilmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda, Deniz Otoyolları limanlarını ziyaret edecek, bu limanlarda ticari faaliyette bulunacak gemilerin de, söz konusu uluslararası kurallara uygun standartlarda olması sağlanacaktır. Bu amaçladır ki, Projenin gelişim sürecinde, kendi kapsamındaki limanlar ve gelecek gemiler için gerekli kurallar belirlenecektir. Ayrıca, liman altyapılarının ve hizmetlerinin de iyileştirilmesi ve ülkelerin denizcilik idareleri ile iŞb.irliğinin arttırılarak, özellikle intermodal anlamda denizcilik konularında gelişme de hedeflenmektedir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Deniz Kabukları Oyularak Yapılan Şaheserler, Deniz Kabuğu Heykelleri, Deniz Kabuklarından
 3. Deniz, Deniz nedir, Deniz nedemektir
 4. Tuz, Deniz, Deniz Neden Tuzludur, Hangi Deniz Daha Tuzlu, Kızıl Deniz Neden Çok Tuzludur
 5. İnsan Genom Projesi Nedir, İnsan Genom Projesi Ne Demek, İnsan Genom Projesi Hakkında Bilg
 6. Deniz Taşıtlarını Kim Buldu - Deniz Taşıtları Hakkında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş