Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Playstatıon TV Bağlantısı PLAYSTATION 3’den tam verim alabilmek için doğru ayarları ve televizyonunuza uygun kabloyu kullanmalısınız. Burada TV bağlantısı için bazı ipuçları bulabilirsiniz. PLAYSTATION 3
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Playstatıon TV Bağlantısı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Playstatıon TV Bağlantısı
  PLAYSTATION 3’den tam verim alabilmek için doğru ayarları ve televizyonunuza uygun kabloyu kullanmalısınız. Burada TV bağlantısı için bazı ipuçları bulabilirsiniz.

  PLAYSTATION 3 ile TV arasında bağlantı kurmak için hız başlangıç kılavuzundaki yönergeyi uygulayınız. Bağlantıyı yaptıktan sonra, televizyonunuzu ve PS3’nüzü açın. SCART kullanımında TV otomatik olarak PS3 sinyalini algılar; olmadıysa (ya da başka kablo kullandıysanız) AV kanalını açmak için televizyonunuzun kullanma kılavuzuna bakınız.

  PS3 sinyali bulunduktan ve başlangıç talimatlarını uyguladıktan sonra ana menüyü ilk defa göreceksiniz. Televizyonunuza uygun ayarın yapıldığından emin olmak için SIXAXIS Kablosuz Kumanda ile Settings (ayarlar) simgesine geçiş yapın. Display Settings (görüntü ayarlarını bulun ve Video Output Settins’i (video çıkış ayarlarını) seçin. Burada PS3’ü TV’nize özel olarak ayarlayabilirsiniz. Bir yanlışlık sonucu ekran karadı ya da okunmaz hale geldiyse, sadece 30 saniye bekleyin, PS3 önceki ayarlara geri dönecektir.

  High Definition (HD) TV bağlantısı

  Televizyonunuz High Definition (HD) destekli ise HD sinyalli için özel kabloya ihtiyacınız olacak. Televizyonunuz Component AV Kablosu (beş uçlu kablo - ayrı olarak satılıyor) ve HDMI (ayrı satılıyor) kablolarından hangisini desteklediğini kontrol edin. Emin olamıyorsanız televizyonunuzun kullanma kılavuzuna bakınız. TV’niz 1080p çözünürlüğü destekliyorsa 1080p içeriği görebilmek için HDMI kablosuna ihtiyacınız olacak. HD görüntü bağlantısı SD bağlantıya oldukça benzer; basit olarak hızlı başlangıç kılavuzundaki adımları takip ederek, HDMI ya da Component AV kablolarından (ikisi de ayrı satılıyor) istediğinizle TV bağlantısını yapabilirsiniz. Daha sonra yukarıdaki işlemi uygulayarak uygun ayarı bulabilirsiniz. Unutmayın ki PLAYSTATION 3 HDMI kabloyu kendiliğinden algılayabilir. Sadece ekrandaki yönergeyi uygulayınız.

  PLAYSTATION 3’ü başka televizyona taşıma

  PS3 yaptığınız görüntü ayarlarını hatırlayacaktır. Eğer SD TV ile HD TV arasında bir taşıma yapıyorsanız, siyah bir ekranla karşılaşacaksınız. Varsayılan SD ayarlarını geri yüklemek için basitçe PS3’nüzü sıfırlayın : PLAYSTATION 3 sistemini kapatın ve sonra güç düğmesine yaklaşık 5 saniye, bip sesini duyana kadar basılı tutun. XMB’de ki Settings bölümünden görüntü ayarlarını elle yapabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Nokia C7 Bilgisayar Bağlantısı
 3. e posta açınca internet bağlantısı kesiliyor
 4. wolfteam ağ bağlantısı hatası yardımı, wolfteam ağ bağlantısı, wolfteam ağ bağlantısı prob
 5. Vodafone Ücretsiz Facebook Bağlantısı
 6. ADSL bağlantısı için başvurdum. Ne zaman açılır ?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş