Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Isı Yalıtımın Yararları Nelerdir? Hesaplamalar , tüm konutların standart ve yönetmeliklere uygun olarak yalıtılması durumunda , ülkemizin yılda yaklaşık 3 milyar dolar tasarruf yapacağını göstermiştir.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Isı Yalıtımın Yararları Nelerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Isı Yalıtımın Yararları Nelerdir?


  Hesaplamalar, tüm konutların standart ve yönetmeliklere uygun olarak yalıtılması durumunda, ülkemizin yılda yaklaşık 3 milyar dolar tasarruf yapacağını göstermiştir. Ekonominin canlanması, istihdamın artması, üretim ve uygulama ile birlikte artacak vergi gelirleri diğer önemli faydalar arasındadır.

  Bu tasarrufun eğitim, sağlık vb. zorunlu ihtiyaçlarımıza aktarılacağını göz önüne aldığımızda, yalıtımın toplumsal refahımız için de önemli katkılarının olacağı bir gerçektir.

  Isı yalıtımı, binaların daha az yakıtla ısıtılmasını sağlayacağından atmosfere yayılan karbondioksit (CO2), kükürtdioksit (SO2) ve diğer gazlar azalır. Böylece atmosferde oluşan sera etkisi, küresel ısınma ve iklim değişikliği ile mücadeleye katkıda bulunulur. Dünyanın ısınması kutuplardaki buzulların erimesine ve iklim değişikliklerine yol açmakta; buna bağlı olarak doğal hayat giderek yok olmaktadır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yalıtımın Ekonomik Önemi Nedir
 3. Yalıtımın Sözlük Anlamı
 4. Isı Yalıtımın Maliyeti Nedir?
 5. B12 Vitamininin yararları nelerdir?
 6. Domatesin yararları, Domatesin faydaları nelerdir, Domatesin yararları hakkında bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş