Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Suyun Kulağı Var , Bunları Biliyormusunuz , Pozitif Düşüncelerin İnsan Vücudundaki Suya Etkisi Nelerdir , Japon bilim adamı Emoto'nun araştırmasına göre sevgi sözcükleri ve klasik

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Suyun Kulağı Var, Bunları Biliyormusunuz, Pozitif Düşüncelerin İnsan Vücudundaki Suya Etkisi Nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Suyun Kulağı Var, Bunları Biliyormusunuz, Pozitif Düşüncelerin İnsan Vücudundaki Suya Etkisi Nelerdir,


  Japon bilim adamı Emoto'nun araştırmasına göre sevgi sözcükleri ve klasik müzik, su kristallerini güzelleştiriyor. Kötü sözler ve sesler kristalin yapısını bozuyor.

  Masaru Emoto adlı Japon bir araştırmacı, insan vücudunun ve yaşamış olduğumuz yer kürenin yüzde 70'inden fazlasını kaplamakta olan suyun moleküler yapısının insanların düşüncelerinden, sözcüklerinden ve dinlemiş olduğu müzikten etkilendiğini belirledi.

  Tokyo'da bulunan HADO Enstitüsü'nün internet sitesinde yeralan çalışma ve habere göre, insanların yaşam kalitesinin, vücutlarındaki ve yerküredeki suyun kalitesiyle bağlantılı olduğunu savunan Emoto, yaşama geçirilen pozitif düşünceler sayesinde insanın vücudunda yeralan suyun, kişiyi mutlu ve esen kılabileceğini bildirdi.

  Araştırmaya göre, müzik terapisinin son zamanlarda popüler olmasıyla birlikte Emoto müziğin suyun yapısı üzerindeki etkilerini görmeye karar verdi ve iki müzik hoparlörü arasına birkaç saatliğine distile su koyarak suyun donduktan sonraki kristal formlarını fotoğrafladı.

  Aynı tip su kristallerine önce Bethoven'ın pastoral müziğini dinleten Emoto, su kristalinin çok güzel şekillendiğini, Bach'ın "Air For The G String" parçası dinletilen su kristallerinin nispeten düzgün olduğunu, Heavy Metal müzik dinletilen su kristalinin ise tamamen şekilsiz ve dağınık olduğunu fotoğraflarla tespit etti.

  Bu çalışmayla, düşüncelerin ve kelimelerin su kristallerinin formasyonları üzerindeki etkisini tespit eden Emoto, bazı sevgi ve nefret kelimelerini kasete kaydederek cam şişelere gece boyunca dinletti.

  Bu deneyde ise sevgi, takdir ve teşekkür sözcükleri dinletilen şişelerdeki su kristallerinin çok simetrik ve güzel olduğunu, kin ve nefret sesleri dinletilen kristallerin ise tanınamayacak kadar dağınık olduğunu belgeledi.

  Japon bilim adamı Masaru Emoto, sitesinde yaptığı açıklamada, "Kelimeler doğanın titreşimidir, böylece güzel kelimeler güzel doğa, çirkin kelimeler çirkin doğa yaratır, bu da kainatın köküdür" dedi.


  Arkadaşlar yine buna benzer bir olayı Japonlar pirinç üzerinde şöyle deniyor.İki pirinç kutusundan birine bir ay boyunca iyi diğerine ise kötü şeyler söylüyorlar ve sonuç.Kötü sözler söylenen pirinçler kötü kokmaya başlıyorlar.

  Bu yüzden çiçeklerle konuşanları yadırgamayın etkisi oluyor büyük ihtimalle...


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Karpuz Ve Peynir İkilisine Dikkat, Bunları Biliyormusunuz, Dikkate Alınması Gereken Öneril
 3. Renklerin İnsan Psikolojisine Etkisi nelerdir, Renklerin İnsan Psikolojisine Etkisi Hakkın
 4. Vucudumuzda 15 muhteşem görüntü, Bunları Biliyormusunuz?, İnsan Vucudundan Muhteşem Görünt
 5. Bunları Biliyormusunuz, Gökyüzü Neden Mavidir, Mavi Olmasının Nedenleri
 6. İnsan vücudundaki damarlar - Damar çeşitleri - Arterler - nelerdir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş