Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

sevgi liyle barışma mesaj ları , en güzel sevgi li ile barışma mesaj ları ♥ Gel Eskisi Gibi Olalım Affet Beni ne Olur Hadi Barışalım
 • 5 üzerinden 4.98   |  Oy Veren: 121      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevgiliyle Barışma Mesajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  sevgiliyle barışma mesajları,
  en güzel sevgili ile barışma mesajları

  ♥ Gel Eskisi Gibi Olalım Affet Beni ne Olur Hadi Barışalım

  ♥ ben Seni Asi kalbinle Hırçın Duygularınla Sevdim Barışmak için Sana feryat Etmeyi Sevdim bebeğim hadi gel barışalım Eskisi gibi Olalım.

  ♥ Barış içinde Kalsın Ellerimiz Ayrılık Görmesin Gözlerimiz Ben Seni Seviyorum Barışmanı Bekliyorum.


  ♥ Sana Sevgi ve Barış Dolu Duygularımla geliyorum belki Çocukluk Yaptım Af diliyorum Aşkım Barışalım hadi


  ♥ Affetmek büyüklüktür Aşkım Affet beni Barışalım hadi Güldür Ağlayan Yüzümü


  ♥ kalbimi kırsanda, Kalbimin içinde Barış Çığlıkları Atıyor Senden Başkası Bu kalbimdeki yarama Merhem Olamıyor Ne olur Barışalım Aşkım


  ♥ Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım.


  ♥ Barışmak için ilk Adımı benden Bekleme Kalbinin Sesini dinle Adımlarınla Sesini Dinlet Kalbime!


  ♥ Seni Severken Yüzünü Görememek üzüyoru Beni Barış Dualarıyla Yalvarıyorum ALLAH ıma Ne Olur Affet Beni Birtanem Hadi gel Barışalım..


  ♥ Barış Dolu bir Yıl geçirmek istiyorum Seninle Kavgalar Hüzünler istemiyorum Anılarımda Sadece ikimiz Olalım Mutlu Olalım Acımasız hayatta!


  ♥ Barış ve Mutlu Bir Hayat istiyorum Seninle Ayrılıkların Olmadığı kalplerin Kırılmadığı hayatı paylaşmak istiyorum Sneinle Bebeğim..


  ♥ Hayatıma Barış getirdin Mutluluk getirdin hayatıma renk getirdin Hayatıma Yeniden beni getirdin Seviyorum Seni bebeğim barış Dolu meleğim..


  ♥ hayatta 3 Dileğim var Sen, Mutluluk ve Barış Başka Birşey istemiyorum Hayattan..


  ♥ Bir ip Yumağı yapalım Dertleri üstünü Barış Duygularımızla Bağlayıp Kimsenin göremeyeceği Kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda.


  ♥ Bir Yanda Ayrılıklar Bir Yanda Barışlar Bırak Şu Ayrılıkları Gel Barışalım hayatım..


  ♥ Sevmek Affetmektir Sevmek Anlamaktır Sevmek gerektiği Zaman Barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi Sevdiğini Göster Beni.


  ♥ Seviyorum Seni Seni Seviyorum Seviyorum Barışı barışları Seninle Seviyorum.


  ♥ 1 Dua Ediyorum Adı Barış bir insanı Seviyorum Adı Duygusuz Bir dilek diliyorum Barış Dolu yıllar geçirmek istiyorum...  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevgiliyle Barışma Sözleri
 3. sevgiliyle barışma duası
 4. sevgiliyle barışma teknikleri
 5. sevgiliyle barışma taktikleri
 6. sevgiliyle barışma şiirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

  Bilirsin bir karıncayı bile incitmezken seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olur barışalım artık.

  Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet. Tekrar yazıyorum, özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm.

  Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Birtaneciğim seni çok seviyorum

  Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olmanı istemiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum.

  Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

  Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

  Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

  Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

  Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

  Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım.

  Ben seni asi kalbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi gel barışalım eskisi gibi olalım.

  Barış içinde kalsın ellerimiz ayrılık görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum.

  Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi

  Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güldür ağlayan yüzümü

  Kalbimi kırsanda, kalbimin içinde barış çığlıkları atıyor senden başkası bu kalbimdeki yarama merhem olamıyor ne olur barışalım aşkım

  Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.
 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş