Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Hüzünlü Sevgi msn sözler i Hüzünlü Sevgi sözler i BeLki birgün dikenLer Hüzünlü Sevgi sözler i kanatacak eLLerinizi , beLki Hüzünlü Sevgi sözler iserseri bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hüzünlü Sevgi msn sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hüzünlü Sevgi msn sözleri


  Hüzünlü Sevgi sözleri

  BeLki birgün dikenLer Hüzünlü Sevgi sözleri kanatacak eLLerinizi,beLki Hüzünlü Sevgi sözleriserseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben.!!!

  Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır…

  Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun..

  Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdum….Bir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

  Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım .!

  Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen…

  Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

  Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur.!

  Yağmuru sevdiğini söylüyorsun, yağmur yağdığında şemsiyeni açıyorsun. Rüzgârı sevdiğini söylüyorsun, rüzgâr estiğinde pencereni kapatıyorsun; korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun..

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. En Güzel Yalnızlık Sözleri Sevgi Sözleri
 3. Aşk Sözleri Sevgi Yazıları Aşk – Sevgi Mesajları
 4. ben ona aşksın derdim, Resimli Şiirler, Resimlere Yazılı Şiirler, aşk şiirleri, sevda şiir
 5. Güzel Sözler Sevgi Sözleri Aşk Sözleri
 6. En Hüzünlü Ayrılık Sözleri Mesajları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş